MiaPOS Bilgi Teknojileri A.Ş. , ağırlıklı olarak yiyecek-içecek sektörü için ürün, uygulama ve hizmet geliştiren bir yazılım şirketidir. Şirketimiz, tecrübeli yazılım mühendisleri ve uzman analistleri ile sadece hazır yazılım ürünleri değil aynı zamanda işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik özel uygulamalar da üretmektedir.

MiaPOS Bilgi Teknojileri A.Ş.’in temel hedefi ihtiyaç duyulan yazılım, donanım ve destek hizmetlerini tek elden sunarak işletmelerin verimlilik ve karlılıklarını arttırmaktır.

restaurant pos

MiaPOS Bilgi Teknojileri A.Ş., yiyecek-içecek sektöründeki birikim ve uzmanlığı ile geliştirdiği restoran otomasyon yazılımı olan “Miapos” başta olmak üzere, muhasebe entegrasyonu, stok takibi, müşteri sadakat sistem uygulamaları, donanım ve destek hizmetlerini de işletmelerin hizmetine sunmaktadır.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin talep ve ihtiyaçları, rekabet ve tüketicilerin beklentileri doğrultusunda günden günde farklılaşmaktadır. MiaPOS Bilgi Teknojileri A.Ş., teknoloji ve yazılım konusundaki know-how’ını trend ve yenilikleri yakından takip ederek geliştirmekte, yenilikleri mevcut ürün ve uygulamalarına dahil etmekte, böylece işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek, güncel, sorunsuz ve mutlak müşteri memnuniyetini esas alan projeler üretmeye devam etmektedir.